ИНФОПОСТ Тренинг-Центр
Viber 0675690955
Ваш персональный консультант
УКР  РУС
за безпечний бізнес
перевірка та моніторинг бізнес-партнерів


Система перевірки контрагента Contr AGENT
Володійте повною інформацією про бізнес-партнера в реальному часі
Отримуйте зручне відображення графічних зв'язків між підприємствами
Відстежуйте події контрагента, щоб бути впевненим у безпеці власного бізнесу

ДОВІРЯЙ ПАРТНЕРУ!

Оберіть термін підключення системи
Передплата сервісу
CONTR AGENT
Вартість підключення
(одноразово), грн
на 3 місяці

на 6 місяців

на 9 місяців

на 12 місяців
100

100

100

100

Передплата сервісу
CONTR AGENT
Тариф BASIC
Вартість ліцензії, грн
Тариф PREMIUM
Вартість ліцензії, грн
на 3 місяці

на 6 місяців

на 9 місяців

на 12 місяців
2 400

4 800

7 200

9 600
3 600

7 200

10 800

14 400
До 300 карток контрагентів
до перегляду на місяць
До 50 контрагентів на моніторинг одночасно
До 600 карток контрагентів
до перегляду на місяць
До 100 контрагентів на моніторинг одночасно
Знайдіть інформацію про Вашого бізнес-партнера серед
1 500 000
юридичних осіб
Для перевірки контрагентів використовується інформація тільки з офіційних та законних джерел:

 • Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

 • Бази оголошень з тематики банкрутства, опублікованих на офіційному сайті Вищого господарського суду України

 • Єдиного державного реєстру судових рішень

 • Плану державних перевірок підприємств

 • Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг

CONTR AGENT – зручний сервіс перевірки контрагентів
Інформація про контрагента

Жодна компанія не хотіла б співпрацювати з неблагонадійними партнерами. Згідно зі статистикою кожна двадцята укладена угода обертається збитками, зривом запланованих поставок і строків реалізації проекту. Водночас далеко не завжди є можливість отримати об'єктивні відгуки про майбутніх контрагентів безпосередньо від їхніх колишніх партнерів.

У такому випадку єдиний вихід – самостійно перевірити контрагента. На організацію перевірки, щоб провести пошук в ЄДР (промоніторити реєстр юридичних осіб), переглянути реєстр фізичних осіб – підприємців та інші відкриті бази даних, буде витрачено значний час, фінансові й кадрові ресурси організації. Ви можете найняти детективне агентство для всеосяжної перевірки потенційного партнера, але тоді фінансові витрати будуть ще відчутнішими.


Як перевірити контрагента

Завдяки розвитку сучасних технологій нині доступний більш легкий, комфортний та економний спосіб перевірки контрагента. Щоб убезпечити бізнес від укладення угоди з недобросовісними партнерами, які здатні серйозно підірвати фінансовий добробут фірми, передбачено спеціальні способи перевірки репутації, починаючи від елементарного збирання даних "вручну" до вузькоспеціалізованих онлайн-проектів. Перевірка бізнес партнера за допомогою онлайн-сервісу реалізується шляхом пошуку в різних базах даних – від реєстру підприємств до пошуку в реєстрі судових справ. При цьому не потрібно самостійно налаштовувати пошук за кожною інформаційною базою – до програми вже вбудовано пошукові алгоритми. Тож достатньо провести пошук підприємства по коду ЄДР, щоб отримати зведені дані за всіма можливими пошуковими базами даних.

В Україні такі послуги пропонує сервіс перевірки бізнес-партнера CONTR AGENT.


CONTR AGENT. Дізнайтеся більше про свого бізнес-партнера

Програмний продукт CONTR AGENT поєднує розширений функціонал зі зручним інтерфейсом. Робота із сервісом зрозуміла інтуїтивно, а в разі необхідності працює цілодобова онлайн-підтримка. На сьогодні платформа майже не має аналогів в Україні.

Перевірка контрагента ґрунтується на використанні інформації лише з офіційних джерел, отже, ви будете впевнені в її достовірності. Серед основних баз даних, що використовує пошукова програма:

 • Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

 • Зведені дані з інформаційних баз за тематикою банкрутства, опубліковані на сайті Вищого господарського суду України;

 • Єдиний державний реєстр судових рішень;

 • План щодо державних перевірок підприємств;

 • База даних щодо податкових боргів за суб’єктами господарювання.


CONTR AGENT. Функціонал пошукового сервісу перевірки контрагента

Під час використання сервісу ви швидко зможете оцінити всі його переваги й продуманий функціонал. Серед інших доступних опцій:

 • можливість моніторити відразу 1500 партнерів по бізнесу;

 • оперативна оцінка ризиків у межах співпраці з контрагентами;

 • отримання повних даних стосовно потенційного бізнес-партнера включно з відомостями з ЄДР і згадками в судових рішеннях;

 • прості й зрозумілі графіки відображення зв'язків керівного складу й компанії бізнес-партнера з фірмами, що перебувають у групі ризику;

 • зручний пошук підприємства за назвою відразу 200 організацій одночасно в базі ЄДРПОУ;

 • великий вибір різних тарифних планів – можна обрати найбільш зручний для себе.


CONTR AGENT. Пробний доступ

Найкраще оцінити всі можливості сервісу перевірки контрагента на практиці. Для цього діє пропозиція пробного доступу. Для того щоб ознайомитися з програмним продуктом, достатньо заповнити коротку заявку на сайті contr-agent.ua. Процедура займе не більш ніж 2 хвилини. Перевірте свого контрагента в автоматичному режимі, без самостійного оформлення запиту в ЄДР чи отримання інших відомостей з ЄДР.
Інформаційно-правова та комунікаційна платформа для бізнесу
Всі Продукти та рішення компанії ЛІГА:ЗАКОН
Информация, содержащаяся в компьютерной программе CONTR AGENT, приводится с целью ознакомления, для использования пользователем (абонентом) по своему усмотрению в качестве справочного ресурса при осуществлении своей деятельности, является производной информации, полученной из официальных открытых источников, и не может быть распространена в любой форме. Информация, сведения и данные, содержащиеся в компьютерной программе CONTR AGENT, носят исключительно информационно-ознакомительный характер и не могут использоваться и / или каким-либо образом заменять и / или подменять любую официальную информацию, аудиторские и экспертные заключения, и устанавливать любые юридические факты или обстоятельства, имеющие юридическое значение. ООО «КОНТР-АГЕНТ» не несет ответственности за полноту и достоверность сведений и данных, а также сводных аналитических данных, содержащихся в компьютерной программе CONTR AGENT.

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН" 2010. © ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007. © ТОВ "Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА ", 1991. Всі права на матеріали, розміщені на сторінці, охороняються законодавством України. Повному або частковому передрукуванні матеріалів, розміщених на сайті www.ligazakon.ua, можливо тільки з письмового дозволу ТОВ «ЛІГА:ЗАКОН», при цьому гіперпосилання (hyperlink) на www.ligazakon.ua є обов'язковим. Для ілюстрування матеріалів і створення рекламних макетів використовуються фотозображення і ілюстрації Getty Images
array(5) { ["id"]=> int(0) ["ip"]=> string(13) "46.229.222.51" ["language"]=> string(2) "en" ["gmt"]=> int(0) ["guest_id"]=> string(32) "9cc94e7c20ef123f66e8647d9cb659e0" }

Наверх
array(5) { ["id"]=> int(0) ["ip"]=> string(13) "54.91.203.233" ["language"]=> string(2) "en" ["gmt"]=> int(0) ["guest_id"]=> string(32) "5036d6f79426bf52c89854e66940c4c7" }